Bezpečnost

Mechanizmus vhozu je vyřešen tak, že minimalizuje možnosti ucpání, vykradení a vhazování jiných předmětů a lití tekutin.

Univerzálnost

Bezpečnostní mincové vhozy jsou konstruovány tak, aby šly osadit do kteréhokoliv zařízení, nebo prodejního automatu, kde je zapotřebí bezproblémová možnost vhazování mincí.

Zadní část mincového vhozu je řešena tak, že jednoduchým zasunutím skluzů lze použít několik typů a druhů mincových drah, které zavedou mince přímo do počítadla mincovníku, které též dodáváme.

Kvalita prověřená časem

Výrobou bezpečnostních mincových vhozů se zabýváme více než 15 let.

Tyto bezpečnostní mincové nerezové vhozy fungují bezproblémově v jakémkoliv vnitřním i venkovním prostředí již mnoho let a zaručují tak zákazníkům i provozovatelům bezproblémový chod celého stroje.


Fotogalerie - čtvercové mincové vhozy

Čtvercový mincový vhoz Čtvercový mincový vhoz Čtvercový mincový vhoz Čtvercový mincový vhoz Čtvercový mincový vhoz Čtvercový mincový vhoz Čtvercový mincový vhoz

Fotogalerie - obdélníkové mincové vhozy

Obdélníkový mincový vhoz Obdélníkový mincový vhoz Obdélníkový mincový vhoz Obdélníkový mincový vhoz Obdélníkový mincový vhoz Obdélníkový mincový vhoz

Fotogalerie - Mincové vhozy na nápojových a prodejních automatech

Mincový vhoz na prodejním automatu Mincový vhoz na prodejním automatu Vnitřní část mincového vhozu Detail adaptéru mincového vhozu Detail adaptéru mincového vhozu Mincový vhoz Prodejní atomat osazen mincovým vhozem a bezpečnostní kasičkou Zabezpečení prodejního automatu Zabezpečení prodejního automatu (obruče)